Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Пластикові посудини

У побуті, на виробництві та на промислових об’єктах дуже необхідні пластикові посудини. Вони призначені для технічної та питної води, палива, ГСМ і багато іншого. Більшою перевагою виробництва є солідна експлуатація, а також доступна вартість.

 

Емкості пластикові для води

 

Температурний режим експлуатації пластикових ємкостей для води знаходиться в межах від -40 до +50 градусів, що дозволяє зберігати резервуари в приміщенні або на вулиці. Кожен виріб оснащений широкою проходною горловиною, завдяки чому він очищує вміст зсередини. Оскільки поліпропилен опірний до хімічних речовин, то для того, щоб якісного випорожнення забруднювалось, можна використовувати миючі засоби.

Для виготовлення ємкій для води використовують поліпропілен, який має чудові експлуатаційні характеристики. Пластиковий матеріал нейтральний до речовин з будь-якого ступеня хімічної активності, що дозволяє зберегти початкові властивості вмісту протягом усього періоду.

 

Качові посудини для ГСМ і паливо

 

Пластикові посудини для ГСМ і для палива дуже необхідні серед мешканців заміських будинків, коттеджів, не підключених до централізованих газів та опалення. Вироби великого об’єму часто використовуються як маленькі заправки, але їх можна зберігати виключно дизельним паливом. Окремі моделі комплектуються з фікс-пакетом або мобільним заправним комплексом.

ОООО "Конард" спеціалізується на виробництві і реалізації ємкостей для води, палива і ГСМ. У пластмасових виробах є стандартні об’єми й розміри, а також можливо, виготовляється на замовлення за індивідуальними параметрами. Продукція відповідає вимогам і стандартам ГАСу, що дозволяє її сміливо використовувати в побутовому чи промисловому виробництві.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner