Кошик
3 відгуків
+380965555506
+380990009795
+380545853467
УкраїнаСумська областьТростянецул. Шевченка 120А
Продукция из пластика от компании КОНАРД www.konard.in.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Станції очищення стічних вод

Грамотно облаштована система каналізації — це турбота не лише про власний комфорт, але і про навколишнє середовище. Автономні станції очистки стічних вод дозволяють фільтрувати стоки і переробити їх у технічну воду, яка може використовуватися для поливу рослин. В даному розділі каталогу представлені установки біологічної очистки спільної розробки з провідними професорами МГСУ, що гарантує високу ефективність і повний контроль якості.

 

Автономні станції очистки стічних вод

 

Встановлення автономної очистки стічних вод монтуються в каналізаційну систему і забезпечують повну незалежність від централізованої каналізації. Це дозволяє встановлювати їх на будь-якому об'єкті, як житловому будинку, так і промисловому будівлі, в тому числі далеко від населених пунктів. Дані станції забезпечують високий ступінь очищення стоків — до 97%, що дозволяє безпечно виводити їх в грунт, технічні водойми або в систему поливу рослин. Інноваційні розробки та спеціальна система очищення стічних вод забезпечили автономним каналізаційних станцій низьке енергоспоживання, відсутність неприємних запахів, великий термін служби, стійкість роботи при відключенні електрики і відсутність виклику асенізаторів.

 

Очищення каналізаційних вод від «КОНАРД»

 

У нас ви придбаєте автономні станції очистки стічних вод, виготовлені з високоякісного пластику. Власний конструкторський відділ дозволяє розробити установку з урахуванням каналізаційної системи, а відділ технічного контролю забезпечить вас високоякісним виробом без шлюбу.

Ми доставляємо станції очищення стічних вод в будь-яку точку України протягом 2-5 днів, надаємо грамотні консультації і технічну підтримку після покупки.

Подбайте про себе і природі з нами!