Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Станції очищення стічних вод

Грамотно облаштована система каналізації — це турбота не лише про власний комфорт, але і про навколишнє середовище. Автономні станції очистки стічних вод дозволяють фільтрувати стоки і переробити їх у технічну воду, яка може використовуватися для поливу рослин. В даному розділі каталогу представлені установки біологічної очистки спільної розробки з провідними професорами МГСУ, що гарантує високу ефективність і повний контроль якості.

 

Автономні станції очистки стічних вод

 

Встановлення автономної очистки стічних вод монтуються в каналізаційну систему і забезпечують повну незалежність від централізованої каналізації. Це дозволяє встановлювати їх на будь-якому об'єкті, як житловому будинку, так і промисловому будівлі, в тому числі далеко від населених пунктів. Дані станції забезпечують високий ступінь очищення стоків — до 97%, що дозволяє безпечно виводити їх в грунт, технічні водойми або в систему поливу рослин. Інноваційні розробки та спеціальна система очищення стічних вод забезпечили автономним каналізаційних станцій низьке енергоспоживання, відсутність неприємних запахів, великий термін служби, стійкість роботи при відключенні електрики і відсутність виклику асенізаторів.

 

Очищення каналізаційних вод від «КОНАРД»

 

У нас ви придбаєте автономні станції очистки стічних вод, виготовлені з високоякісного пластику. Власний конструкторський відділ дозволяє розробити установку з урахуванням каналізаційної системи, а відділ технічного контролю забезпечить вас високоякісним виробом без шлюбу.

Ми доставляємо станції очищення стічних вод в будь-яку точку України протягом 2-5 днів, надаємо грамотні консультації і технічну підтримку після покупки.

Подбайте про себе і природі з нами!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner