Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Ємності для ГСМ і палива

Відкрийте для себе чудові пластикові ємності для ГСМ і палива, а також мінізаправки. Ці якісні, надійні та практичні вироби знімуть проблему довгострокового зберігання таких речовин, як-от солярка, мазут і олії. Без них не обійтися дизельним генераторам і котлам. Ми співпрацюємо тільки з найкращими компаніями-виробниками, тож вам не доведеться сумніватися в найвищій пробі представлених виробів. Зазначимо, не треба застосовувати наші моделі в умовах сильного тиску, позаяк це може призвести до небажаних наслідків.

 

Пластикові ємності для ГСМ і палива

 

Представлені в цьому каталозі моделі пластикових ємностей для ГСМ і палива, а також мінізаправок, вигідно виділяються на тлі аналогів своєю міцністю і витривалістю. Вони без проблем витримують різкі перепади температур: від -40 °C до +50 °C. Виготовляють їх зі спеціальної поліетиленової спірально-олівцевої оболонки та листового поліетилену за допомогою методу екструзійного зварювання. Всі моделі стійкі до впливу дизельного палива, а також забезпечені фікс-пакетом для наповнення та спускання робочої рідини.

 

Чудові мінізаправки

 

Представляємо вам перевірені, надійні та практичні мінізаправки. Як і пластикові моделі місткостей для ГСМ і палива, вони пройшли потрібні сертифікації та повною мірою відповідають суворим вимогам європейського ринку. Крім того, вони вкрай довговічні та будуть надійно слугувати вам упродовж довгих років. Прекрасний варіант для людей, які цінують чудову якість і вигідні ціни. Наші працівники із задоволенням допоможуть вам у виборі та нададуть усю необхідну інформацію про кожну окрему модель.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner