Кошик
3 відгуків
+380965555506
+380990009795
+380545853467
УкраїнаСумська областьТростянецул. Шевченка 120А
Продукция из пластика от компании КОНАРД www.konard.in.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники
  • 6

Жировловлювачі

Скидання жиру разом зі стічними водами негативно позначається на стані каналізаційних комунікацій. Щоб уникнути плачевних наслідків даного процесу, промислові підприємства, заклади громадського харчування, готелі, оснащуються жировловлювачами. Пластикові конструкції різних розмірів призначені для збору жирових мас. Ефективно очищують стоки, звільняючи їх від нерозчинних частинок.

 

Пластикові жировловлювачі для скидання стічної води

 

Для скидання стічної води в невеликих обсягах використовуються пластикові жировловлювачі, які встановлюються під мийкою. Це незамінні пристрої для ресторанів, кафе, фаст-фудів. Незважаючи на досить компактні габарити конструкції, пристрій відмінно справляється з фільтрацією. Завдяки високій продуктивності, жировловлювач якісно готує стоки для подальших очисних процесів або до безпечного виходу в центральні каналізаційні комунікації.

Також пластикові жировловлювачі необхідні на промислових підприємствах, де скидання стічної води містить велику кількість неемульгованих масел, механічних домішок. Моделі даного типу відрізняються конструкцією і розмірами, дозволяючи очищати великі обсяги відходів.

 

Проектування жироуловлювачів

 

Пластикові жировловлювачі для приватного користування, а також для промислових підприємств реалізує компанія «Конард». У відповідності зі специфікою застосування, спеціалісти здійснюють проектування конструкції для скидання стічної води, яка буде функціонувати максимально ефективно.

Для виготовлення жироуловлювачів застосовуються високоякісні матеріали, які гарантують тривалий термін експлуатації жирових пасток для скидання стічної води. Пластикова продукція компанії придатна для обладнання молокозаводів, цехів з розбирання риби, сироварень. Відмінні ціни, оперативні терміни виробництва, доставка по всій Україні.