Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Жироуловювачі

Зниження жиру разом з стічними водами негативно впливає на стан каналізаційних комунікацій. Щоб уникнути трагічних наслідків цього процесу, промислові підприємства, громадські заклади, готелі, опановують жироловітелі. Пластикові конструкції різних розмірів призначені для збирання жирових мас. Ефективно очищають стоки, звільняючи їх від нерозчиних частинок.

 

Пластикові жировителі, щоб скинути стічну воду

 

Для того щоб скинути стічну воду в невеликих об’ємах, використовують пластикові жироголовники, які встановлюються під мийкою. Це незамінні прилади для ресторанів, кафе, фаст-фудів. Незважаючи на досить компактні габарити конструкції, пристрій чудово справляється з фільтрацією. Завдяки високій продуктивності жироловитель ефективно готує стоки для подальших очисних процесів або до безпечного виходу в центральні каналізаційні комунікаційні мережі.

Крім того, пластмасові жировителі необхідні для промислових підприємств, де скинення стічної води містить велику кількість неемульгованих масель, механічних домішок. Моделі цього типу відрізняються конструкцією та габаритами, завдяки чому очищуються великі об'єми відходів.

 

Проектування жирів

 

Пластикові жировителі для приватного користування, а також для промислових підприємств реалізує компанію « Конард ». Згідно з специфікацією застосування, фахівці здійснюють проектування конструкції, щоб скинути стічну воду, яка буде функціонувати максимально ефективно.

Для виготовлення жирів використовують високоякісні матеріали, які гарантують довготривалий термін використання жирових пасток для того, щоб скинути стічну воду. Пластикова продукція компанії корисна для обладнання молокозаводів, цехів з частини риби, сированих. Гарні ціни, оперативні терміни виробництва, доставка по всій Україні.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner