Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Про нас

«Конард» — український виробник пластикових виробів

Вироби з пластмаси за демократичними цінами: кесони, септики, системи вентиляції, паливні ємності, очисні споруди, баки та багато іншого!

Є можливість виготовлення продукції нестандартних розмірів. Оперативно доставляємо замовлення по всій Україні транспортними компаніями!

Асортимент продукції

Статистика нашої роботи

5 років досвіду виробництва продукції з пластика
Більше 40 варіантів продукції в нашому асортименті
7 днів в тиждень виконуємо відвантаження виробів
2 години час відповіді на електронні заявки клієнтів

Рекомендуємо ознайомитися

Пропонуємо пластиковий кесон для захисту свердловини та водогону від промерзань і впливу стічних грунтових вод. Кесон здатний витримати дію низьких температур, не схильний до корозії, володіє підвищеною міцністю. Кесон БАРС Пропонуємо пластиковий кесон для захисту свердловини та водогону від промерзань і впливу стічних грунтових вод. Кесон здатний витримати дію низьких температур, не схильний до корозії, володіє підвищеною міцністю. Септик Барс-Еко — відмінне рішення для очищення стічних вод. У комплекті постачання: септик з кришкою, технічний паспорт, гарантійний талон і сертифікати. До септика можна приєднувати будь-які труби (ПП, ПВХ). Септик БАРС-Еко Септик Барс-Еко — відмінне рішення для очищення стічних вод. У комплекті постачання: септик з кришкою, технічний паспорт, гарантійний талон і сертифікати. До септика можна приєднувати будь-які труби (ПП, ПВХ). Виготовляємо та реалізуємо автономні каналізаційні установки БАРС-Аеро. Станції призначені для автономної очистки стоків заміських будинків, дач, баз відпочинку, автозаправних станцій, кафе, ресторанів, та інших приміщень. Станція БАРС-Аеро Виготовляємо і реалізуємо автономні каналізаційні установки БАРС-Аеро. Станції призначені для автономної очистки стоків заміських будинків, дач, баз відпочинку, автозаправних станцій, кафе, ресторанів, та інших приміщень. Промислові жировловлювачі необхідні для комерційних кухонь і великих підприємств гастрономії, а також інших підприємств харчової промисловості. Жировловлювачі ефективно очищають стічні води від жиру перед скиданням у каналізаційні мережі. Жировловлювач промисловий Промислові жировловлювачі необхідні для комерційних кухонь і великих підприємств гастрономії, а також інших підприємств харчової промисловості. Жировловлювачі ефективно очищають стічні води від жиру перед скиданням у каналізаційні мережі. Високоефективний жировловлювач Сток-Р виготовлений з поліпропілену або поліетилену товщиною 5-10мм. Кришка з гідрозатворів забезпечує 100% затримання запахів. Термін служби жировловлювача — до 30 років. Жировловлювач для ресторану Сток-Р Високоефективний жировловлювач Сток-Р виготовлений з поліпропілену або поліетилену товщиною 5-10мм. Кришка з гідрозатворів забезпечує 100% затримання запахів. Термін служби жировловлювача — до 30 років. Спроектуємо і втілимо в життя будь-які, навіть найскладніші і специфічні системи вентиляції. Підбираємо вентиляційне обладнання: фітинги, решітки, заглушки, вентилятори та ін. і проводимо повне сервісне обслуговування. Проектування та монтаж вентиляції Спроектуємо і втілимо в життя будь-які, навіть найскладніші і специфічні системи вентиляції. Підбираємо вентиляційне обладнання: фітинги, решітки, заглушки, вентилятори та ін. і проводимо повне сервісне обслуговування.

Коротка історія нашої компанії

- 2012 рік -

В цьому році ми заснували нашу компанію «Конард» по виробництву промислових виробів з пластмаси. Наші виробничі потужності знаходяться в р. Тростянець (Сумська область).

- Сьогодні -

Успішно реалізуємо величезний асортимент пластикових виробів: системи вентиляції, паливні ємності, очисні споруди, баки та багато іншого. За роки роботи проявили себе як надійного виробника і партнера.

Вибрати пластикові вироби

Причини для співпраці з «Конард»

Власне виготовлення всієї запропонованої продукції.
В асортименті близько 40 варіантів пластикових виробів.
Изготавливаем продукцию нестандартных размеров.
На складе всегда в наличии большой ассортимент товаров.
Цены на пластиковую продукцию ниже средних по рынку.
Предлагаем нашим клиентам оплату по факту доставки.
Есть возможность получения товаров в рассрочку.
Оперативный прием заявок и ежедневная отгрузка заказов.

Наша витрина

«Конард» — вироби з пластику за доступними цінами!

Пропонуємо вам великий вибір універсальної пластикової продукції: баки, резервуари, цистерни, септики, кесони і багато іншого. Також виконуємо індивідуальні замовлення за вашими кресленнями. Зробіть замовлення і готуйте місце для ваших нових пластикових ємностей!

Перейти до замовлення

Інформація про компанію

Назва:
ТОВ "Компанія "Конард"
Тип компанії:
Виробник, Торгова компанія, Компанія, що надає послуги
Бренди:
Конард
Кількість співробітників:
5-10 осіб

Організаційно-правова форма та капітал

Рік заснування:
2011
Статутний фонд:
Менше 10 тис. USD
Організаційно-правова форма:
Товариство з обмеженою відповідальністю

Ринкова діяльність

Основні клієнти:
ТОВ Пластікс Україна, ТОВ Модус ЛТД
Обсяги продажів за рік:
До 50 тис. USD
Обсяги покупок за рік:
До 50 тис. USD

Інформація про виробництво

Місцезнаходження виробництва:
м.Тростянець Сумська обл.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner