Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Погреб із пластику

Монтаж якісного, практичного та герметичного льоху з пластику для зберігання продуктів розв'яже безліч ваших проблем. Вони наділені чудовими характеристиками міцності, тому ви можете не сумніватися в їх надійності та довговічності. Представлені в наших каталогах моделі допоможуть вам зберегти ваші харчові продукти цілими й неушкодженими, а застосовувати їх можна навіть в умовах високих ґрунтових вод. Зазначимо також, що такі вироби не шкідливі для довкілля, адже виробляються з екологічно чистих матеріалів.

 

Герметичні льохи з пластику

 

Одним із головних незаперечних плюсів герметичних льохів із пластику для зберігання продуктів є те, що вони не схильні до корозії, а отже, термін їх використання перевищує 50 років. Завдяки підвищеній міцності наші моделі здобули величезну популярність серед будівельників у всьому світі. У них ваші харчові продукти будуть у безпеці, адже нешкідливий пластик не небезпечний для них. Додатково встановлювати герметизацію не знадобиться, конструкція цілком самодостатня та надійна. Під час монтажу вам не знадобиться підіймальна техніка.

 

Погреб для зберігання продуктів

 

Чудові моделі герметичних пластикових льохів чудово підходять для зберігання продуктів. Вони дуже просторі, і місця в них набагато більші, ніж у звичайному холодильнику. Ви можете замовити собі льох потрібного розміру, і наші майстри з радістю виготовлять його для вас. Також у наборі з кожною моделлю йдуть сходи, освітлення, вентиляція та полиці. Переконайтеся в найвищій якості на власному досвіді — замовте чудові льохи вже сьогодні!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner