Кошик
3 відгуків
+380965555506
+380990009795
+380545853467
УкраїнаСумська областьТростянецул. Шевченка 120А
Продукция из пластика от компании КОНАРД www.konard.in.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Пожежні ємності

З метою підвищення безпеки на підприємствах і комерційних об'єктах часто встановлюють пожежні ємності. Ці резервуари з пластику є частиною системи пожежогасіння. Необхідність їх використання обумовлена тим, що в момент загоряння будівля може бути тимчасово відключено від централізованого водопостачання, у результаті чого кошти автоматичного пожежогасіння не спрацюють. При наявності постійного запасу води в поліпропіленової цистерні можна не турбуватися про виникнення подібних ситуацій. Система ефективно погасить полум'я водою, що зберігаються в такій тарі.

 

Чим хороші пожежні ємності з пластику?

 

Поліпропіленові цистерни для зберігання води, використовувані в системах автоматичного пожежогасіння, володіють такими перевагами:

  • вироби мають невелику вагу, завдяки чому полегшується їх транспортування на об'єкт і переміщення по території. Крім того, ємності із пластику набагато простіше встановлювати, ніж металеві;
  • поліпропілен, на відміну від сталі, не окислюється під впливом вологи. Тому стінки, днища і кришки пожежних резервуарів не руйнуються із-за іржі;
  • незважаючи на те, що поліпропіленові конструкції мають невелику вагу, вони володіють значним запасом міцності. Ймовірність того, що цистерна трісне або деформується через неакуратне руху при виконанні монтажних робіт вкрай низька.

 

Пожежні резервуари від виробника

 

Компанія «Конард» спеціалізується на виробництві тари з пластику. Поліпропіленові резервуари, представлені в асортименті, відповідають всім стандартам якості.

Пожежні ємності ретельно перевіряють перед відвантаженням споживачам, тому клієнт може не турбуватися про те, що йому доставлять браковану або пошкоджену конструкцію.