Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Пожежники місткості

Для підвищення безпеки на підприємствах і комерційних об'єктах часто встановлюють пожежні ємності. Ці резервуари з пластику є частиною системи пожежогасіння. Потреба у їх використанні зумовлена тим, що в момент займання будівлю може бути тимчасово вимкнена від централізованого водопостачання, унаслідок чого засоби автоматичного пожежогасіння не спрацьовані. За наявності постійного запасу води в поліпропіленовій цистерні можна не турбуватися про виникнення таких ситуацій. Система ефективно загасить полум'я водою, що зберігається в такій тарі.

 

Чим гарні пожежні ємності з пластику?

 

Поліпропіленові цистерни для зберігання води, використовувані в системах автоматичного пожежогасіння, мають такі переваги:

  • вироби мають невелику вагу, завдяки чому полегшується їхнє транспортування на об'єкт і переміщення територією. Крім того, ємності з пластику набагато простіше встановлювати, ніж металеві;
  • поліпропілен, на відміну від сталі, не окиснюється під впливом вологи. Тому стінки, днища та кришки пожежників не руйнуються через іржі;
  • Попри те, що поліпропіленові конструкції мають невелику вагу, вони мають чималий запас міцності. Можливість того, що цистерна трісне або деформується через неакуратний рух під час виконання монтажних робіт вкрай низка.

 

Пожежники від виробника

 

Компанія «Конард» спеціалізується на виробництві тари із пластику. Поліпропіленові резервуари, представлені в асортименті, відповідають усім стандартам якості.

Пожежні ємності ретельно перевіряють перед відвантаженням покупцям, тому клієнт може не турбуватися про те, що йому доставлять браковану або пошкоджену конструкцію.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner