Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Пластикові купелі для купівлі

Баня або сауна не вважатимуться повноцінними, якщо в них не буде басейну з контрастною по температурі. Для цього використовують пластикові купелі прямокутного або кутового виду, для виготовлення яких використовують поліпропілен. Матеріал має чудові експлуатаційні якості, і тому його популярність і популярність стали дуже популярними.

Пластикові купелі привабливі в першу чергу досяжною ціною, простотою монтажу і експлуатації. Невибагливі прямокутні або кутові чаші ідеально підходять для будівництва домашніх, приватних саун та громадських банів.

 

Прямокутні і кутові купелі

 

Залежно від наявних умов монтажу, ви можете вибрати прямокутну форму, або модель для кутів. Поліпропилен не поступається бетону за допомогою експлуатаційних характеристик, тому пластмасові чаші також придатні для монтажу на вулиці. Для них не потрібно додаткової термоізоляції.

Поліпропилен чудово зберігає температуру води, що дозволяє економити електроенергію для нагрівання води. Схоплювати пластикову купелю досить просто: матеріал стійкий до різних хімічних речовин, тому навіть після багатократних очищення, зовнішнього вигляду прямокутної або кутової чаші зберігатиме спотворені естетичні характеристики.

 

Купелі пластикові для купівлі

 

Компанія "Конард" займається виготовленням пластикових купель для купівлі під замовлення. З огляду на високу пластичність поліпропилену, вироби можна виготовити прямокутним або кутовим способом. Вироби з екологічно чистих матеріалів різняться тривалим терміном експлуатації (близько 50 років). Чаші стійкі до впливу УФ-випромінювання, а також до перепадів температури. Продукція доступна за найбільш вигідною ціною. Мінімальні строки виготовлення. 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner