Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Ємності для води

Пластикові ємності для води застосовуються в побутовій і комерційній сферах. У такі накопичувальні резервуари можна заливати практично будь-які рідини. Вони ідеально застосовні для зберігання молока, соняшникової олії, концентрованих хімікатів, іншого.

 

Основні переваги пластикових ємностей для води

 

Накопичувальні ємності для води, що складаються з поліпропілену, за багатьма параметрами перевершують металеві резервуари:

  • пластикові конструкції не схильні до корозійного впливу. Поліпропілен не окиснюється у разі постійного контакту з рідким середовищем;
  • , на відміну від металу, пластик не вступає в різні реакції з концентрованими кислотами, солями, лугами та іншими хімікатами. Тому така тара більш універсальна та чудово підходить для встановлення на об'єктах хімічної промисловості;
  • в резервуарах передбачені широкі горловини діаметром 35,6 см, завдяки чому з чищенням конструкцій не виникає труднощів. Через ці отвори можна оглядатися внутрішній простір виробів, виявляти сторонні предмети й осад;
  • конструкції з поліпропілену розраховані на експлуатацію в великому температурному діапазоні. Їх можна використовувати в місцях, де температура довкілля коливається в межах -40.+50 градусів Цельсія.

 

Накопичувальні резервуари від компанії «Конард»

 

В асортименті «Конард» представлені високоякісні пластикові ємності для води, рідкої та пастої їжі та ін. Накопичувальні резервуари виготовляються з високоякісної сировини, відповідають актуальним ГОСТам і стандартам ISO.

Перед відправленням товару працівники компанії обов'язково перевірять стан виробів і вбіжать у його цілісності. Доставку поліпропіленової тари забезпечать найкоротші терміни.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner