Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Повітроводи пластикові

Відмінна альтернатива металевим виробам — пластикові повітроводи. Комплектуючі систем вентиляції бувають круглої і прямокутної форми. Для їх виготовлення використовується поліпропілен, який характеризується чудовими експлуатаційними якостями.

Поліпропіленові конструкції повітроводів невибагливі до умов експлуатації, що значно розширює сферу їх застосування. У порівнянні з металевими, пластикові вироби відрізняються простотою монтажу. Враховуючи невелику вагу виробів круглої і прямокутної форми, для їх установки не потрібні додаткові кріпильні елементи.

 

Прямокутні і круглі повітроводи

 

Для монтажу вентиляційних систем промислових, житлових приміщень часто застосовують пластикові повітроводи прямокутної або квадратної форми. Їх очевидною перевагою є можливість кріпити до стелі або стін без застосування численних елементів фіксації. Також їх рекомендується використовувати для вентиляційних ходів з великою площею поперечного перерізу. У порівнянні з прямокутними, елементи круглої форми є менш гучними, що досягається відсутністю кутів і опору повітряним потокам в конструкції виробів.

 

Пластикові повітроводи різних форм

 

Пластикові комплектуючі прямокутної і круглої форми не виділяють шкідливі речовини. Це дозволяє їх сміливо застосовувати для обладнання житлових приміщень. Поліпропілен характеризується стійкістю до дії вологи, випарів хімічних речовин і лугів, чим пояснюється затребуваність повітроводів на промислових підприємствах.

ТОВ «Конард» спеціалізується не тільки на продажі, але також на виробництві пластикових повітроводів. Фахівці займаються проектуванням систем вентиляції прямокутної і круглої форми. Доступні за ціною вироби відрізняються простотою монтажу і солідним строком експлуатації.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner