Кошик
3 відгуків
+380965555506
+380990009795
+380545853467
УкраїнаСумська областьТростянецул. Шевченка 120А
Продукция из пластика от компании КОНАРД www.konard.in.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники
  • 10

Повітроводи пластикові

Відмінна альтернатива металевим виробам — пластикові повітроводи. Комплектуючі систем вентиляції бувають круглої і прямокутної форми. Для їх виготовлення використовується поліпропілен, який характеризується чудовими експлуатаційними якостями.

Поліпропіленові конструкції повітроводів невибагливі до умов експлуатації, що значно розширює сферу їх застосування. У порівнянні з металевими, пластикові вироби відрізняються простотою монтажу. Враховуючи невелику вагу виробів круглої і прямокутної форми, для їх установки не потрібні додаткові кріпильні елементи.

 

Прямокутні і круглі повітроводи

 

Для монтажу вентиляційних систем промислових, житлових приміщень часто застосовують пластикові повітроводи прямокутної або квадратної форми. Їх очевидною перевагою є можливість кріпити до стелі або стін без застосування численних елементів фіксації. Також їх рекомендується використовувати для вентиляційних ходів з великою площею поперечного перерізу. У порівнянні з прямокутними, елементи круглої форми є менш гучними, що досягається відсутністю кутів і опору повітряним потокам в конструкції виробів.

 

Пластикові повітроводи різних форм

 

Пластикові комплектуючі прямокутної і круглої форми не виділяють шкідливі речовини. Це дозволяє їх сміливо застосовувати для обладнання житлових приміщень. Поліпропілен характеризується стійкістю до дії вологи, випарів хімічних речовин і лугів, чим пояснюється затребуваність повітроводів на промислових підприємствах.

ТОВ «Конард» спеціалізується не тільки на продажі, але також на виробництві пластикових повітроводів. Фахівці займаються проектуванням систем вентиляції прямокутної і круглої форми. Доступні за ціною вироби відрізняються простотою монтажу і солідним строком експлуатації.