Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Футерування ємкостей

Футерування — це покриття внутрішніх поверхонь ємкостей, резервуарів поліпропіленових листків. Ця процедура дозволяє відновити цілісність ґальванічних ванн, пластмасових басейнів та інших конструкцій, які використовуються в промисловості та побутових цілях.

Дуже популярна футерарка для обробки ємкостей з металу, нержавіючої сталі та інших сплавів. Це один з дієвих методів захисту обладнання від коррозійних процесів, руйнування та деформації.

 

Процедура футераки пластикових басейнів

 

Крім того, Басейни часто накопичуються, щоб забезпечити безпеку гідроізоляційної системи. Процедура також підвищує герметичність посудин, що допомагає значно зменшити витрати на обслуговування. Футеровці підлежать пластикові, бетонні басейни. Поліпропиленове покриття перешкоджає утворенню нальоту, наліплення забруднення, що значно підвищує санітарно-гігієничний стан.

 

Качачача футерака ємкостей і гальванічних ванн

 

Пластикові посудини, ґальванічні ванни дуже часто використовуються для обробки виробів в хімічно активній розчині, в електроліті. Дані процеси негативно впливають на стан обладнання, що призводить до значного скорочення терміну його служби. Футерування допомагає захистити резервуари від руйнування.

За допомогою полімерних матеріалів можна уникнути прямого контакту речовин зі стінками пластикових ємкостей, ґальванічних ванн. Це забезпечує довгий термін їх експлуатації. Крім того, за допомогою футераки можна відновити пошкоджене обладнання, щоб заощадити кошти на придбання нових виробів.

ОООО "Конард" здійснює футерку різних пластикових ємкостей, гальванічних ванн і басейнів. Услуга виконується відповідно до поширених технологічних вимог і норм, що гарантує ефективність процедури.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner