Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua

Ємності з поліпропілену

На жаль, на сучасному ринку не завжди можна знайти потрібні моделі хімічно термостійких місткостей з поліпропілену. Але вихід є — виконання таких виробів на замовлення! Ми якісно виконаємо таку роботу, адже застосовуємо найкраще обладнання. Крім того, наша команда професійних фахівців має величезний досвід подібних робіт, тож всі вироби будуть у точності відповідати заявленим характеристикам. Всі роботи будуть виконані впродовж семи днів, так що довго чекати на виготовлення не доведеться.

 

Хімічно термостійкі ємності з поліпропілену

 

Чудові моделі хімічно термостійких ємностей із поліпропілену мають високу стійкість до зношування, а також фактично не схильні до корозії. Вони дивовижно міцні та не піддаються впливу ультрафіолетового випромінювання. Ви можете використовувати такі моделі в будь-яких кліматичних умовах, адже вони витримають температури навіть до 100-110 °C (кип'ятіння). Також ви можете стерилізувати їх парою. Ми швидко та якісно виконаємо для вас такі моделі на замовлення, і ви точно будете задоволені їхніми характеристиками.

 

Виготовлення ємностей на замовлення

 

Виконання хімічно термостійких ємностей із поліпропілену на замовлення займає небагато часу і водночас гарантує чудовий результат. Наші вироби не деформуються з часом і не втрачають свої механічні властивості. Використовувати такі ємності ви можете для чого завгодно: наприклад, зберігати в них сипки або рідкі матеріали, грануляти, харчові продукти, агресивні речовини та хімікалії, дизельні паливо, олії та інші нафтопродукти. Зазначимо, ми виробляємо моделі з безпечних і перевірених матеріалів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner