Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua
Проектування та монтаж повітроводів, фото 2
Проектування та монтаж повітроводів, фото 3
Проектування та монтаж повітроводів, фото 2
Проектування та монтаж повітроводів, фото 2
Проектування та монтаж повітроводів, фото 3
  • Проектування та монтаж повітроводів, фото 2
  • Проектування та монтаж повітроводів, фото 3
  • Проектування та монтаж повітроводів, фото 4
  • Проектування та монтаж повітроводів, фото 5
  • Проектування та монтаж повітроводів, фото 6

Проектування та монтаж повітроводів

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Компанія «Конард» пропонує професійний підхід до виготовлення та встановлення систем вентиляції, кондиціонування, очищення повітря й аспірації.

Вентиляційне обладнання в нас можна підібрати як для промислових підприємств, так і для житлових будинків. Також ми надаємо весь спектровій програмі багатодільних робіт.

Крім продажу та встановлення, ми самостійно розробляємо вентиляційні системи різного плану. Фахівці компанії «Конард» виїдуть на об'єкт і після огляду складуть проєкт для систем кондиціонування або вентиляції. Якщо в замовника діє система вентиляції, ми продемонструємо аналіз її роботи, зможемо виявити вади та усунути їх. У результаті замовник отримує повний пакет проєктної документації, який вироблений професійними інженерами та містить усі необхідні розрахунки.

Також фахівці компанії «Конард» виконують монтаж систем вентиляції. Ми працюємо як із житловими приміщеннями, так і з адміністративними будівлями будь-яких розмірів. Всі вентиляційні системи, які ми встановлюємо, відповідають чинним нормам герметичності та шумоізоляції. Можливе настроювання системи відповідно до індивідуальних потреб замовника.

Наша компанія одна з перших у регіоні почала застосовувати системи повітроводів із поліпропілену. Стоїть така система на лад нижче, ніж аналогічна зі сталі, проте слугуватиме вона набагато довше.

Нами наопрацьований великий досвід монтажу систем повітроводу з поліпропілену. Наприклад, реалізовані такі проєкти: повітропровід хімічної лабораторії, зон утилізації небезпечних речовин, хімічних шаф. У всіх цих проєктах є високі стандарти до виробленої роботи, які ми зуміли смакувати. Також ми раді запропонувати й власні рішення, які гарантовано слугуватимуть довго й безпечно. Герметичність — одна з важливих вимог під час монтажу вентиляційних систем. Саме тому у своїй роботі ми використовуємо системи з поліпропілену. Цей матеріал безпечний (може використовуватися навіть у харчовій промисловості), витримує високі та низькі температури. Він не боїться корозії й впливу довкілля. Термін експлуатації конструкцій із поліпропілену — приблизно 50 років. Під час монтажу використовується спосіб паяння, що гарантує додаткову міцність.

 

Ми спроєктуємо та вдемо в життя проєкт навіть для найскладніших, специфічних і нестандартних випадків. Також компанія займається підбиранням і продажем вентиляційного обладнання: фітинги, решітки, заглушки, клапана, заслінки, вентилятори та інші елементи. Працюючи безпосередньо з перевіреними виробниками, ми забезпечуємо високу якість і демократичні ціни.

Також ми виробляємо повне комплексне сервісне обслуговування — професійні фахівці виїдуть на об'єкт і в разі потреби замінять необхідні деталі.

Основні атрибути
МатеріалПоліпропілен
Термін служби конструкцій50 років
Визначені користувачем характеристики
Выбор оказываемых услугМонтаж, Проектування
  • Ціна: 100 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner