Кошик
2 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
ул. Шевченка 120А, Тростянец, Україна
Продукция из пластика от компании КОНАРД www.konard.in.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Септик БАРС-Міні, фото 2
Септик БАРС-Міні, фото 3
Септик БАРС-Міні, фото 2
Септик БАРС-Міні, фото 2
Септик БАРС-Міні, фото 3
  • Септик БАРС-Міні, фото 2

Септик БАРС-Міні

Опис
Інформація для замовлення

Септик Барс-Міні

ТОВ Компанія «Конард» серійно виробляє станції і септики очищення стічних вод «БАРС» на підставі Технічних умов ТУ.У № 42.2-36636069-001:2014, має висновок Державної санітарно – епідеміологічної експертизи №05.03.02-07/18926 від 20.03.2014 р

У септика «Барс-Міні» дві камери (75% і 25% обсягу), система перетікання води, один біофільтр.

Вхід і вихід діаметром 110мм. До них можна приєднати абсолютно будь-які труби (ПП, ПВХ). Вхід в горловину може бути приварений під будь-яким кутом, залежно від напрямку труби джерела.

Перегородки усередині септика мають товщину мінімум 8мм. Причина в тому, що якщо ассенизаторская машина при відкачування мулу з септика випадково откачает всі воду з однієї камери відразу, то перегородки товщиною 4мм не витримають тиску води в сусідніх камерах і відірвуться від корпусу. Замість трьох секцій у вас буде одна велика. Приварити перегородки назад вам ніхто вже не зможе.

Біофільтр – ершовая завантаження, волоски який виконані з тонкої пластикової волосіні. Термін служби ― не обмежений. Волоски біофільтра обслуговування не потребують.

Обслуговування септика: Відкачування мулу з усіх камер септика 1 раз в рік. При застосуванні бактерій, що розкладають осад, відкачування септика один раз в 2-3 року.

Після септика необхідна грунтова доочищення стоків. Воду після септика потрібно направляти або на поле фільтрації (укладання дренажної труби), або у фільтруючий колодязь, або в дренажний тунель. Можливі інші варіанти відведення стічних вод після очищення в септику.

Септик має всі необхідні сертифікати.

Комплект поставки: септик з кришкою, технічний паспорт з доданим гарантійним талоном і сертифікатами.

Обсяг септика. Щоб дізнатися необхідний обсяг скористайтесь простою формулою:

V = k * Q * 3

V – обсяг септика, k – кількість проживаючих, Q – витрата води однієї людини на добу (від 100 до 200 літрів ), 3 ― коефіцієнт, що позначає триденне відстоювання стоків. Саме стільки часу необхідно, щоб всі частинки у воді або спливли, або осіли на дно.

Приклад: 4 людини по 150 літрів в день * 3 = 1800 літрів.

Міцність і надійність. Чим більше товщина корпусу, чим товще перегородки всередині септика, тим септик більш міцний. Чим менше слабких місць у конструкції (доступ до всіх камер септика, додаткові подовження горловини за рахунок додаткових елементів), тим септик більш надійний.

Конструкція. Не повинно бути елементів, які приховуються від ваших очей. Конструкція септика і процес очищення води в ньому повинні бути вам зрозумілі.

Принцип роботи

 Стічна вода через патрубок в горловині септика (1) потрапляє в першу камеру (вона становить 70% загального обсягу).В ній відбувається первинне відстоювання. Далі по похилій трубі септика (2) вода перетікає в біофільтр (3), де відбувається подальше освітлення стічних вод. Пройшовши біофільтр (3), вода потрапляє в другу камеру септика. Подальше відстоювання і вихід очищеної води самопливом відбувається з септика через трубу (4).

 

Обсяг септика, м3

Довжина, мм

Діаметр, мм

Витрата л/добу.

Товщина, мм

Вага, кг

Вартість,євро

1000

1400

955

330

8

85

576

1300

1850

955

430

8

95

670

1600

2300

955

530

8

105

795

 

Септик "Барс-Міні" ― Перекачивающий колодязь ― Поле фільтрації

Перекачивающий колодязь ― Септик "Барс-Міні" ― Фільтруюча траншея ― Стічна канава

Септик "Барс-Міні"- Фільтруючий колодязь

Септик "Барс-Міні" ― Инфильтратор

 

Схеми та інструкція по установці септика «БАРС-Міні»

1. Підготовка котловану для монтажу септика «БАРС-Міні».

Котлован для монтажу септика «БАРС-Міні» на 400мм більше по довжині і ширині виробу:

L = L1 (довжина септика) + 400мм;

N = D (діаметр септика)+2*h(товщина стінки) + 400мм;

Дане збільшення котловану щодо габаритних розмірів септика необхідно для зворотного обсипання, тобто за 200мм повинен бути залишений зазор для нього між усіма сторонами септика «БАРС-Міні» і стінками котловану.

Глибина котловану для монтажу септика «БАРС-Міні»:

H = H1*+ H2*+P*+ 200мм (товщина бетонної подушки, плити);

H1 – глибина залягання виходу каналізаційної труби(по осі) з дому щодо нульової позначки грунту (мм);

H2* - відстань від дна септика до центру входить в септик каналізаційної труби;

P = 15мм(ухил труби на 1 метр)* l (відстань від будинку до септика);

При визначенні глибини враховується 200мм на бетонну подушку (плиту) на дно котловану і те, що горловина септика «БАРС-Міні» повинна залишатися на 100мм вище рівня грунту.

 

2 Підготовка дна котловану перед установкою «БАРС-Міні».

 

Дно котловану засипається сухий піщано-цементною сумішшю з додаванням щебеню в наступних пропорціях: 3 (пісок) : 3 (щебінь) : 1 (цемент).

Висота даної піщано-цементної подушки повинна становити мінімум 200мм. При засипці необхідна утрамбування і кінцеве вирівнювання за рівнем до занурення септика «БАРС-Міні» котлован. Замість подушки можливе виготовлення або установка готової бетонної плити із заставними на дно котловану товщиною 200мм.

 

3. Установка і підключення септика «БАРС-Міні».

 

Септик «БАРС-Міні» опускається в котлован, на вирівняну за рівнем подушку. Встановлюється він рівно по центру котловану, так, щоб залишався 200мм зазор між стінками септика і стінками котловану для зворотного піщано-цементної обсипання.

Після занурення септика «БАРС-Міні» котлован проводиться підключення підвідного і відвідного трубопроводу до виступаючих патрубкам септика. Підвідний і відвідний трубопровід утеплюються теплоізоляційними матеріалами, товщина яких розраховується виходячи з глибини промерзання грунту. В середньому по Україні глибина промерзання грунту становить 1,2 м. Як правило, 1 шар утеплювача (10мм ізолон або будь-який інший) замінює в середньому 25-45 см грунту. Таким чином, кількість шарів теплоізоляційного матеріалу залежить від глибини залягання підвідного і відвідного трубопроводів відносно нульового рівня грунту. У середньому, досить покрити трубопровід 3-ма шарами теплоізоляції. Теплоізоляція обмотується навколо трубопроводу і фіксується будівельним скотчем.

 

4.Кріплення септика «БАРС-Міні» на бетонній подушці.

 

Після занурення в котлован і підключення до трубопроводів септика "БАРС-Міні", проводиться його кріплення ("якоріння") до піщано-цементної подушці (бетонній плиті). Щоб заякорити септик, через нього з двох сторін перекидається ланцюг або капроновий канат. Внизу, у вушка ланцюга вставляються армовані стрижні профілем 10 мм і довжиною 1 м. Армовані стрижні заглиблюються в піщано-цементну подушку біля основи септика.

 

5. Завершальні етапи монтажу септика «БАРС-Міні».

 

Після кріплення септика «БАРС-Міні» до піщано-цементної подушці, здійснюємо зворотний обсипання сухий піщано-цементною сумішшю в пропорціях: 5:1, ущільнюючи пошарово кожні 200мм:

Пісок – 5 частин;

Цемент – 1 частина.

Під час виконання обсипання септик необхідно поступово заповнювати водою, рівень води повинен перевищувати рівень обсипання не менше ніж на 200мм. Заповнення септика водою відбувається до моменту витікання її з вихідного патрубка. Витікання води означає, що септик повністю наповнився і слід продовжувати обсипання вже без затоки води. Зворотний обсипання виконують до нижньої кромки підвідного патрубка. Зверху зворотна обсипання вкривається шаром теплоізоляційного матеріалу. Піщано-цементна обсипання навколо септика «БАРС-Міні» схопиться через 4-5 днів, після чого він виявиться в бетонному «саркофазі», яка буде надійно охороняти його від спливання і сезонного зсуву ґрунту.

 

6. Закопати септик

Після зворотного обсипання і теплоізоляції септика «БАРС-Міні» і трубопроводів, що залишилася верхня частина котловану і траншеї під підвідний та відвідний трубопроводи засипається ґрунтом до нульового рівня. Люк для обслуговування септика «БАРС-Міні» повинен виступати над нульовим рівнем землі на 100-150мм. Це необхідно для того, щоб уникнути попадання дощової або талої води в септик.

Септик готовий до експлуатації. Кришка зеленого кольору буде гармонійно поєднуватися з травою та іншою рослинністю на ділянці.

Інструкція з монтажу носить рекомендаційний характер!

 

Питання ― відповідь

1. Який матеріал використовується для виготовлення септика?

Септики виготовляються із екологічного чистого поліпропілену володів високою якістю. На матеріал є всі необхідні сертифікати.,. Матеріал не схильний до корозії і володіє відмінними характеристиками міцності. Термін служби септика ― 50 років. Септик з поліпропілену відрізняє простота монтажу з-за малої ваги, герметичністю.

2. Що таке біофільтр? Як його обслуговувати?

Біофільтр ― вертикальна камера з єршової завантаженням. Біофільтр служить для накопичення на своїй поверхні анаеробних бактерій, які в процесі життєдіяльності поглинають з води органічні забруднення. Наявність у септиках біофільтрів дає змогу видалити зі стічних вод близько 25% органічних забруднень. Для обслуговування біофільтра необхідно щорічно промивати біофільтр струменем води під напором. При цьому відбувається змив відпрацьованої біоплівки. Виймати біофільтр з септика немає необхідності. Освіта нового прошарку біоплівки відбувається протягом 2-3 діб, значного погіршення якості відфільтрованого стоку при цьому не спостерігається.

3. Потрібен виклик ассенізаторской машини при використанні септика?

Ассенизаторская машина необхідна для відкачування осаду, що накопичується на дні септика. Відкачування осаду проводиться один раз на 1-2 роки. Відкачування можна проводити також за допомогою дренажного насоса. У цьому випадку осад слід відводити в спеціально підготовлену для цього яму і потім засипати грунтом, де осад продовжить перегнивати і стане добривом для грунту.

4. Є необхідність у використанні бактерій в септику? Як це вплине на частоту відкачування?

Додавати бактерії в септики немає необхідності. При проживанні тільки в літній сезон можливо використовувати бактерій, що розкладають осад. Для ефективної роботи бактерій необхідно виключити скидання стоків в септик протягом 2-3 місяців після додавання. У цьому випадку бактерії поглинуть до 95% осаду.

5. Можливий випадок видавлювання септика з землі ґрунтовими водами?

Таких випадків у нашій практиці не було. При правильному монтажі це неможливо. Септик постійно наповнений водою, що збільшує його вагу. Навколо септика слід зробити зворотний відсипання сухої цементно-піщаною сумішшю, при застиганні якої навколо септика утворюється бетонний саркофаг. Він додатково захищає септик від сезонних зсувів ґрунту.

6. Можна направити очищений в септику стік в стічну канаву?

Після встановленого септика потрібно передбачити споруди грунтової фільтрації, наприклад, поле фільтрації або фільтруючий колодязь. Очищена в септику вода повинна пройти близько 1м ґрунтового шару для доочищення. Після цієї процедури стік можна скинути в стічну канаву. Для скидання стоку в канаву використовують фільтруючі траншеї, в яких, після проходження фільтруючого шару, очищена вода збирається дренажними трубами і відводиться у стічну канаву.

7. Може септик замерзнути взимку?

Замерзання системи не відбудеться, оскільки септик знаходиться під землею. Передбачена теплоізоляція в процесі життєдіяльності бактерій виділяється тепло, тому стічні води мають досить високу температуру для замерзання. Всі трубопроводи монтуються з ухилом, що не дозволяє воді накопичуватися всередині і виключає можливість замерзання труб. Трубопроводи теплоизолируются 1-2 шарами утеплювача. При установці перекачивающего колодязя, необхідно передбачити контруклон трубопроводу від насоса до фільтруючому спорудження. При консервації септика на зиму насос необхідно перенести в опалювальне переміщення, воду з септика злити на 1/3 об'єму.

8. Яка гарантія на септики?

Гарантія на всі анаеробні септики: «БАРС-Міні», «БАРС-Біо», «БАРС-Еко» становить 3 роки.

  • Ціна: від 28 000 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner