Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua
Септик БАРС-Еко, фото 2
Септик БАРС-Еко, фото 3
Септик БАРС-Еко, фото 2
Септик БАРС-Еко, фото 2
Септик БАРС-Еко, фото 3

Септик БАРС-Еко

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення

ТОВ Компанія «Конард» серійно виготовляє станції та септики очищення стічних вод «БАРС» на основі Технічних умов ТУ.У No 42.2-36636069-001:2014, має висновок державної санітарно- епідеміологічної експертизи No05.03.02-07/18926 від 20.03.2014г.

У септиці «Барс-Еко» три камери (50%, 25%, 25% об'єму) й один біофільтр. Вертикальне виготовлення дає змогу використовувати менше місця на ділянці. Вхід і вихід мають стандартний діаметр 110 мм. До септика під'єднуються абсолютно будь-які труби (ПП, ПВХ). Вхід у горловину може бути приварений під будь-яким кутом, залежно від напрямку вхідної труби.

Перегородки всередині септика мають товщину мінімум 6 мм. Причина цьому в тому, що якщо ассенізаторська машина під час відкачування іла із септика випадково відкачає всю воду з однієї камери відразу, то перегородки завтовшки 4 мм не витримають тиску води в сусідніх камерах і відірваються від корпусу. Замість трьох секцій у вас буде одна велика. Приварити перегородки назад вам ніхто вже не зможе.

Біофільтр — йоржеве завантаження, волоски виготовлені з тонкої пластикової волосіні. Термін експлуатації — не обмежений.  Біофільтр обслуговування не потребує.

Обслуговування септика: Відкачка іла з усіх камер септика 1 раз на рік. Під час застосування бактерій руйнівних опадів, відкачування септика раз на 2-3 роки.

Після септика необхідна ґрунтова доочистка стоків. Після септика воду потрібно спрямовувати або на поле фільтрації (укладка дренажної труби), або в  фільтрувальний колодязя або в дренажний тунель. Можливі також й інші варіанти відведення стічних вод після очищення в септиці.

Септик має всі потрібні сертифікати.

Комплект постачання: септик із кришкою, технічний паспорт  з прикладений гарантійним талоном та сертифікатами.

 Об'єм септика. Щоб дізнатися потрібний об'єм, скористайтеся простою формулою:

V = k * Q * 3

V — об'єм септика, k — кількість проживають, Q — витрата води однієї людини на добу (від 100 до 200 літрів), 3 — коефіцієнт, що позначаєлікалізація стоків. Саме стільки часу необхідно, щоб усі частинки у воді або оселили, або осіли на дно.

Приклад:  4 особи по 150 літрів на день * 3 =  1800 літрів.

 Міцність і надійність. Чим товщина корпусу, ніж товщі перегородки всередині септика, тим септик міцніший. Чим менше слабких місць у конструкції (доступ до всіх камер септика, додаткові подовження горловини завдяки додатковим елементам), тим септик надійніший.

 Конструкція. Не має бути елементів, які приховані від ваших очей. Конструкція септика та процес очищення води в ньому мають бути вам зрозумілі.

Сточна вода за підведенням колектора 1 надходить у першу камеру септика. У ній відбувається перший етап очищення води, під час якого зважені речовини поступово облягаються, а жирові частинки спливають на поверхню води. Попередньо очищені так стоки надходять у другу камеру септика через отвір у перегородці 2, де відбувається подальше відділення зважених частинок, які не були затримані в першій камері септика. З другої камери освітлена вода надходить у біофільтр 3 третьої камери. Біофільтр накопичує на своїй поверхні анаеробні бактерії, які здійснюють біологічне очищення стічних вод, розкладаючи органічні забруднювальні речовини. Пройшовши біофільтр, механічно й біологічно очищена стічна вода потрапляє в третю камеру септика, де відбувається завершальний етап очищення — осад зважених речовин, які не були затримані на попередніх сходинках очищення. З третьої камери по відвідній трубі 4 очищена вода виходить із септика на ґрунтову доочищення.

  • Ціна: від 41 385 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner