Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua
Новинка
Септик БАРС-Міні, фото 2
Септик БАРС-Міні, фото 3
Септик БАРС-Міні, фото 2
Септик БАРС-Міні, фото 2
Септик БАРС-Міні, фото 3
  • Септик БАРС-Міні, фото 2
  • Септик БАРС-Міні, фото 3

Септик БАРС-Міні

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Септик Барс-Міні

ТОВ Компанія «Конард» серійно виробляє станції та септики очищення стічних вод «БАРС» на підставі Технічних умов ТУ.У No 42.2-36636069-001:2014, має висновок державної санітарно-антицеліологічної експертизи No05.03.02-07/18926 від 20.03.2014г

У септика «Барс-Міні» дві камери (75% і 25% об'єму), система перетоку води, один біофільтр.

Вхід і вихід діаметром 110 мм. До них можна під'єднати абсолютно будь-які труби (ПП, ПВХ). Вхід у горловину може бути приварений під будь-яким кутом, залежно від напрямку труби джерела.

Перегородки всередині септика мають товщину мінімум 6 мм. Причина в тому, що якщо ассенізаторська машина під час відкачування іла із септика випадково відкачає всю воду з однієї камери відразу, то перегородки завтовшки 4 мм не витримають тиску води в сусідніх камерах і відірваються від корпусу. Замість трьох секцій у вас буде одна велика. Приварити перегородки назад вам ніхто вже не зможе.

Біофільтр — йоржеве завантаження, волоски виготовлені з тонкої пластикової волосіні. Термін служби — не обмежений.  Волоски біофільтра обслуговування не вимагають.

Обслуговування септика: Відкачка іла з усіх камер септика 1 раз на рік. Під час застосування бактерій руйнівних опадів, відкачування септика один раз на 2-3 роки.

Після септика необхідна ґрунтова доочистка стоків. Воду після септика потрібно спрямовувати або на поле фільтрації (укладка дренажної труби), або в  фільтрувальний колодязя, або в дренажний тунель. Можливі інші варіанти відведення стічних вод після очищення в септиці.

Септик має всі потрібні сертифікати.

Комплект постачання: септик із кришкою, технічний паспорт   з прикладений гарантійним талоном та сертифікатами.

Об'єм септика. Щоб дізнатися потрібний об'єм, скористайтеся простою формулою:

V = k * Q * 3

V — об'єм септика, k — кількість проживають, Q — витрата води однієї людини на добу (від 100 до 200 літрів), 3 — коефіцієнт, що позначає повторне відстоювання стоків. Саме стільки часу необхідно, щоб усі частинки у воді або оселили, або осіли на дно.

Приклад:  4 особи по 150 літрів на день * 3 =  1800 літрів.

Міцність і надійність. Чим товщина корпусу, ніж товщі перегородки всередині септика, тим септик міцніший. Чим менше слабких місць у конструкції (доступ до всіх камер септика, додаткове подовження горловини завдяки додатковим елементам), тим септик надійніший.

Конструкція. Не має бути елементів, які приховані від ваших очей. Конструкція септика та процес очищення води в ньому мають бути вам зрозумілі.

Принцип роботи

 Сточна вода через патрубок у горловині септика (1) потрапляє в першу камеру (вона становить 70% загального об'єму).В ній відбувається первинне відстоювання. Далі за похилою трубою септика (2) вода перетікає в біофільтр (3), де відбувається подальше освітлення стічних вод. Пройшовши біофільтр (3), вода потрапляє в другу камеру септика. Подальше відстоювання і вихід очищеної води самопливом відбувається із септика через трубу (4).

 

Об'єм септика, м3

Довжина, мм

Діаметр, мм

Витрата л/добу.

Товщина, мм

Вага, кг

Вартість,євро

1000

1400

955

330

8

85

576

1300

1850

955

430

8

95

670

1600

2300

955

530

8

105

795

 

Септик "Барс-міні" — Перекачувальний трус ― Поле фільтрації

Перекачувальний місцю ― Септик "Барс-Міні" — Фільтрувальна траншея — Сточна канава

Септик "Барс-Міні" — ковтун

Септик "Барс-міні" — Інфільтратор

 

Схеми й інструкція щодо встановлення септика «БАРС-Міні» 

1.    Підготовка котлована для монтажу септика «БАРС-Міні».

Котлован для монтажу септика «БАРС-Міні» на 400 мм більший за довжиною та шириною виробу:

L = L1 (довжина септика) + 400 мм;

N = D (діаметр септика) +2*h (товщина стінки) + 400 мм;

Це збільшення котлована щодо габаритних розмірів септика необхідне для зворотного обсипання, тобто по 200 мм має бути залишений зазор для нього між усіма сторонами септика «БАРС-Міні» та стінками котлована.

Глибина котлована для монтажу септика «БАРС-Міні»:

H = H1*+ H2*+P*+ 200 мм (товщина бетонної подушки, плити);

H1 — глибина залягання виходу каналізаційної труби (по осі) з дому порівняно нульової позначки ґрунту (мм);

H2* — відстань від дна септика до центру каналізаційної труби, що входить до септику;

P = 15 мм (уклон труби на 1 метр)* l (відстань від дому до септика);

Під час визначення глибини враховується 200 мм на бетонну подушку (пліту) на дно котлована й те, що горловина септика «БАРС-Міні» має залишатися на 100 мм вище рівня ґрунту.

 

     2 Підготовка дна котлована перед встановленням «БАРС-Міні».

 

Дно котлована засипається сухою пісочно-цементною сумішшю з додаванням щебеню в таких пропорціях: 3 (пісок): 3 (щібінь): 1 (цемент).

Висота цієї пісочно-цементної подушки має становити мінімум 200 мм. Під час її засипання необхідне утрамбування і кінцеве вирівнювання за рівнем до занурення септика «БАРС-Міні» в котелван. Замість подушки можна виготовлення або встановлення готової бетонної плити із закладними на дно котлована завтовшки 200 мм. 

 

                       3. Встановлення та під'єднання септика «БАРС-Міні».

 

Септик «БАРС-Міні» опускається в кошлат, на вирівняний за рівнем подушку. Встановлюється він рівно в центрі казана, щоб залишався 200-мм проміжок між стінками септика та стінками котлована для зворотного пісочно-цементного обсипання.

Після занурення септика «БАРС-Міні» у котлован під'єднується трубопроводного трубопроводу до виступних патрубок септика. Підводний і відвідний трубопровід утеплюються теплоізоляційними матеріалами, товщина яких розраховується з глибини промерзання ґрунту. В середньому по Україні глибина промерзання ґрунту становить 1,2 м. Зазвичай, 1 шар утеплювача (10 мм ізолон або будь-який інший) замінює в середньому 25-45 см ґрунту. Отже, кількість шарів теплоізоляційного матеріалу залежить від глибини залягання підводного й відвідувального трубопроводів щодо нульового рівня ґрунту. В середньому, досить покрити трубопровід 3 шарами теплоізоляції. Теплоізоляція обмотується навколо трубопроводу та фіксується будівельним скотчем.

 

4. Набір септика «БАРС-Міні» до бетонної подушки.

 

Після занурення в котелван і під'єднання до трубопроводів септика «БАРС-Міні», виробляється його кріплення ("якошення") до пісочно-цементної подушки (бетонної плити). Щоб заякорити септик, через нього з двох боків перекидається ланцюг або капроновий канат. Внизу, у вушка ланцюга вставляються армовані стрижні профілем 10 мм і завдовжки 1 м. Армовані стрижні заглиблюються в пісочно-цементну подушку біля основи септика.

 

5.  Завершальні етапи монтажу септика «БАРС-Міні».

 

Після кріплення септика «БАРС-міні» до пісочно-цементної подушки, здійснюємо зворотне обсипання сухою пісочно-цементною сумішшю в пропорціях: 5:1, ущільнюючи пошарово кожні 200 мм:

Пісок — 5 частин;

Цемент — 1 частина.

Під час виконання обсипки септик необхідно поступово заповнювати водою, рівень води має перевищувати рівень обсипки не менш ніж на 200 мм. Заповнення септика водою відбувається до моменту витікання її з вихідної патрубки. Витікання води означає, що септик повністю наповнений і треба продовжувати обсипку вже без заливання води. Зворотну обсипку виконують до нижньої крайки патрубка, що підводить. Зверху зворотна обсипка90-1 шаром теплоізоляційного матеріалу. Пісочно-цементна обсипка навколо септика «БАРС-Міні» схопиться через 4-5 днів, після чого він виявиться в бетонному «саркофазі», який надійно захистить його від сплитіння та сезонного зміщення ґрунту. 

 

6. Закопати септик

Після зворотного обсипання та теплоізоляції септика «БАРС-Міні» й трубопроводів, що залишилася верхня частина котлова та траншеї під підводний і відвідний трубопроводи, засипається ґрунтом до нульового рівня. Люк для обслуговування септика «БАРС-Міні» має виступати над нульовим рівнем землі на 100-150 мм. Це необхідно для того, щоб уникнути потрапляння дощової або талої води в септик.

Септик готовий до експлуатації. Кришка зеленого кольору гармонійно поєднуватиметься з травою й іншою рослинністю на ділянці.

Інструкція з монтажу має рекомендаційний характер!

 

 Питання — відповідь

1. Який матеріал використовується для виготовлення септика?

Септики виготовляються з екологічного чистого поліпропілену, що має високу якість.  На  матеріал  є  все  необхідні  сертифікати.,. Матеріал не схильний до корозії та має чудові характеристики міцності. Термін експлуатації септика — 50 років. Септик із поліпропілену вирізняє простота монтажу через легку вагу,  герметичність.

2. Що таке біофільтр? Як його обслуговувати?

Біофільтр — вертикальна камера з йоршовим завантаженням. Біофільтр слугує для накопичення на своїй поверхні анаеробних бактерій, які в процесі життєдіяльності поглинають з води органічні забруднення. Наявність у септах біофільтрів дає змогу видалити зі стічних вод приблизно 25% органічних забруднень. Для обслуговування біофільтра необхідно щорічно промивати біофільтр струменем води під напором. Водночас відбувається змивання відпрацьованої біоплівки. Виймати біофільтр із септика немає потреби. Утворення нового шару біоплівки відбувається упродовж 2-3 діб, суттєвого погіршення якості відфільтрованого стоку водночас не спостерігається.

3. Чи потрібний виклик асеніаторської машини під час використання септика?

Ассенізаторська машина потрібна для відкачування осаду, який накопичується на дні септика. Відкачування осаду відбувається один раз на 1-2 роки. Відкачування можна робити також за допомогою дренажного насоса. У цьому разі осад треба відводити в спеціально підготовлену для цього яму та потім засипати ґрунтом, де осад продовжить перегнивати та послугує добривом для ґрунту.

4. Чи є потреба у використанні бактерій у септиці? Як це вплине на частоту відкачування?

Додавати бактерії  в септики немає потреби. У разі проживання тільки в літній сезон можна використовувати бактерій, дерунів. Для ефективної роботи бактерій необхідно унеможливити скидання стоків у септик упродовж 2-3 місяців після додавання. У цьому разі бактерії поглинуть до 95% осаду. 

5. Чиможний випадок видавлювання септика з землі ґрунтовими водами?

Таких випадків у нашій практиці не було. У разі правильного монтажу це неможливо. Септик постійно наповнений водою, що збільшує його вагу. Навколо септика треба зробити зворотний відсип сухою цементно-піщаною сумішшю, під час застигання якої навколо септика утворюється бетонний саркофаг. Він додатково захищає септик від сезонних зміщень ґрунту.

6. Можна спрямувати очищений у септиці стик у стічну канаву?

Після встановленого септика потрібно передбачити споруди ґрунтової фільтрації, наприклад, поле фільтрації або фільтрувальний свердловину. Очищена в септиці вода має пройти приблизно 1 м ґрунтового шару для доочищення. Після цієї процедури стік можна скинути в стічну канаву. Для скидання стока в канаву використовують фільтрувальні траншеї, у яких після проходження фільтрувального шару очищена вода збирається дренажними трубами та відводиться в стічну канаву.

7. Чи може септик замерзнути взимку?

Замерзання системи не станеться, тому що септик є під землею. Передбачена теплоізоляція в процесі життєдіяльності бактерій виділяється тепло, тому стічні води мають досить високу температуру для замерзання. Всі трубопроводи монтуються з ухилом, що не дає воді накопичуватися всередині та унеможливлює замерзання труб. Трубопроводи теплоізолюються 1-2 шарами утеплювача. Під час встановлення перекачувального колодязя необхідно передбачити контрулон трубопроводу від насоса до фільтрувальної споруди. Під час консервації септика на зиму насос необхідно перенести в опалювальне переміщення, воду із септика злити на 1/3 об'єму.

8. Яка гарантія на септики?

Гарантія на всі анаеробні септики: «БАРС-Міні», «БАРС-Біо», «БАРС-Еко» становить 3 роки.

Основні
ВиробникL&L
  • Ціна: від 32 200 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner