Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua
Топ продаж
Септик БАРС-Еко, фото 2
Септик БАРС-Еко, фото 3
Септик БАРС-Еко, фото 2
Септик БАРС-Еко, фото 2
Септик БАРС-Еко, фото 3
  • Септик БАРС-Еко, фото 2
  • Септик БАРС-Еко, фото 3
  • Септик БАРС-Еко, фото 4
  • Септик БАРС-Еко, фото 5
  • Септик БАРС-Еко, фото 6

Септик БАРС-Еко

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Інформація для замовлення

Септик БАРС-Еко

ТОВ Компанія «Конард» серійно виготовляє станції та септики очищення стічних вод «БАРС» на підставі Технічних умов ТУ.У No 42.2-36636069-001:2014, має висновок державної санітарно-антидеміологічної експертизи No05.03.02-07/18926 від 20.03.2014г.

У септиці «Барс-Еко» три камери (50%, 25%, 25% об'єму) й один біофільтр. Вертикальне виготовлення дає змогу використовувати менше місця на ділянці. Вхід і вихід мають стандартний діаметр 110 мм. До септика під'єднуються абсолютно будь-які труби (ПП, ПВХ). Вхід у горловину може бути приварений під будь-яким кутом, залежно від напрямку вхідної труби.

Перегородки всередині септика мають товщину мінімум 6 мм. Причина цьому в тому, що якщо ассенізаторська машина під час відкачування іла із септика випадково відкачає всю воду з однієї камери відразу, то перегородки завтовшки 4 мм не витримають тиску води в сусідніх камерах і відірваються від корпусу. Замість трьох секцій у вас буде одна велика. Приварити перегородки назад вам ніхто вже не зможе.

Біофільтр — йоржеве завантаження, волоски виготовлені з тонкої пластикової волосіні. Термін експлуатації — не обмежений.  Біофільтр обслуговування не потребує.

Обслуговування септика: Відкачка іла з усіх камер септика 1 раз на рік. Під час застосування бактерій руйнівних опадів, відкачування септика раз на 2-3 роки.

Після септика необхідна ґрунтова доочистка стоків. Після септика воду потрібно спрямовувати або на поле фільтрації (укладка дренажної труби), або в  фільтрувальний колодязя або в дренажний тунель. Можливі також й інші варіанти відведення стічних вод після очищення в септиці.

Септик має всі потрібні сертифікати.

Комплект постачання: септик із кришкою, технічний паспорт  з прикладений гарантійним талоном та сертифікатами.

 Об'єм септика. Щоб дізнатися потрібний об'єм, скористайтеся простою формулою:

V = k * Q * 3

V — об'єм септика, k — кількість проживають, Q — витрата води однієї людини на добу (від 100 до 200 літрів), 3 — коефіцієнт, що позначаєлікалізація стоків. Саме стільки часу необхідно, щоб усі частинки у воді або оселили, або осіли на дно.

Приклад:  4 особи по 150 літрів на день * 3 =  1800 літрів.

 Міцність і надійність. Чим товщина корпусу, ніж товщі перегородки всередині септика, тим септик міцніший. Чим менше слабких місць у конструкції (доступ до всіх камер септика, додаткові подовження горловини завдяки додатковим елементам), тим септик надійніший.

 Конструкція. Не має бути елементів, які приховані від ваших очей. Конструкція септика та процес очищення води в ньому мають бути вам зрозумілі.

Сточна вода за підведенням колектора 1 надходить у першу камеру септика. У ній відбувається перший етап очищення води, під час якого зважені речовини поступово облягаються, а жирові частинки спливають на поверхню води. Попередньо очищені так стоки надходять у другу камеру септика через отвір у перегородці 2, де відбувається подальше відділення зважених частинок, які не були затримані в першій камері септика. З другої камери освітлена вода надходить у біофільтр 3 третьої камери. Біофільтр накопичує на своїй поверхні анаеробні бактерії, які здійснюють біологічне очищення стічних вод, розкладаючи органічні забруднювальні речовини. Пройшовши біофільтр, механічно й біологічно очищена стічна вода потрапляє в третю камеру септика, де відбувається завершальний етап очищення — осад зважених речовин, які не були затримані на попередніх сходинках очищення. З третьої камери по відвідній трубі 4 очищена вода виходить із септика на ґрунтову доочищення.

 

Кількість жителів

Витрата, л/добу

Об'єм, л.

Діаметр, м

Висота корпусу, м.

 

 

Вартість, євро

1-3

370-400

1250

1,2

1,1

 

 

670

3-4

600-700

2000

1,2

1,7

 

 

778

4-5

800-900

2500

1,2

2,2

 

 

1053

4-5

800-900

2650

1,5

1,5

 

 

1065

5-6

1000-1100

3200

1,5

1,8

 

 

1175

6-8

1200-1300

3700

1,5

2,1

 

 

1337

Схеми й інструкція щодо встановлення септика «БАРС-Еко»

 1. Підготовка котлована для монтажу септика «БАРС-Еко».

Котлован для монтажу септика «БАРС-Еко» на 400 мм більший за довжиною та шириною виробу:

L = D (діаметр септика)+ 2*h (товщина стінки) + 400 мм;

N = D (діаметр септика) +2*h (товщина стінки) + 400 мм;

Це збільшення котлована щодо габаритних розмірів септика необхідне для зворотного обсипання, тобто по 200 мм має бути залишений зазор для нього між усіма сторонами септика «БАРС-Еко» та стінками котлована.

Глубина котлована для монтажа септика «БАРС-Эко»:

H=H1*+H2*+P*+ 200 мм (товщина бетонної подушки, плити);

H1 — глибина залягання виходу каналізаційної труби (по осі) з дому порівняно нульової позначки ґрунту (мм);

H2* - відстань від дна септика до центру відповідної до септика каналізаційної труби;

P = 15мм(уклон трубы на 1 метр)* l (відстань від дому до септика);

Під час визначення глибини враховується 200 мм на бетонну подушку (пліту) на дно котлована й те, що горловина септика «БАРС-Еко» має залишатися на 100 мм вище рівня ґрунту.

 

2. Підготовка дна котлована перед встановленням «БАРС-Еко».

Дно котлована засипається сухою пісочно-цементною сумішшю з додаванням щебеню в таких пропорціях: 3 (пісок): 3 (щібінь): 1 (цемент).

 

Висота цієї пісочно-цементної подушки має становити мінімум 200 мм. Під час її засипання необхідне утрамбування і кінцеве вирівнювання за рівнем до занурення септика «БАРС-Еко» в котлован. Замість подушки можна виготовлення або встановлення готової бетонної плити із закладними на дно котлована завтовшки 200 мм. 

 

3. Встановлення та під'єднання септика «БАРС-Еко».

Септик «БАРС-Еко» опускається в котлован, на вирівняний за рівнем подушку. Встановлюється він рівно в центрі казана, щоб залишався 200-мм проміжок між стінками септика та стінками котлована для зворотного пісочно-цементного обсипання.

Після занурення септика «БАРС-Еко» у котлован під'єднує підводний трубопровід до виступальних патрубок септика. Підводний і відвідний трубопровід утеплюються теплоізоляційними матеріалами, товщина яких розраховується з глибини промерзання ґрунту. В середньому по Україні глибина промерзання ґрунту становить 1,2 м. Зазвичай, 1 шар утеплювача (10 мм ізолон або будь-який інший) замінює в середньому 25-45 см ґрунту. Отже, кількість шарів теплоізоляційного матеріалу залежить від глибини залягання трубопроводів, що відводить, щодо нульового рівня ґрунту. В середньому, досить покрити трубопровід 3 шарами теплоізоляції. Теплоізоляція обмотується навколо трубопроводу та фіксується будівельним скотчем.

 

4. Кріплення септика «БАРС-Еко» до бетонної подушки.

Після занурення в котелван і під'єднання до трубопроводів септика «БАРС-Еко», виробляється його кріплення ("якошення") до пісочно-цементної подушки (бетонної плити). Для "якорення" септик у верхній частині корпусу має вушка, через які пропускаються ланцюги з армованими стрижнями на кінцях, як зображено на демонстраційній схемі.

 

 Замість ланцюгів можна використовувати капронові канати або бандажні троси з армованими стрижнями на кінцях. Армовані стрижні заглиблюються в пісочно-цементну подушку біля основи встановлення. Товщина ланцюжка ланцюга ідеально становить 5 мм, товщина армованих стрижнів 10 мм по перерізу та завдовжки 1000 мм.

 

5. Завершальні етапи монтажу септика «БАРС-Еко».

Після кріплення септика «БАРС-Еко» до пісочно-цементної подушки, здійснюємо зворотне обсипання сухою пісочно-цементною сумішшю в пропорціях: 5:1, ущільнюючи пошарово кожні 200 мм:

Пісок — 5 частин;

Цемент — 1 частина.

Під час виконання обсипки септик необхідно поступово заповнювати водою, рівень води має перевищувати рівень обсипки не менш ніж на 200 мм. Заповнення септика водою відбувається до моменту витікання її з вихідної патрубки. Витікання води означає, що септик повністю наповнений і треба продовжувати обсипку вже без заливання води. Зворотну обсипку виконують до нижньої крайки патрубка, що підводить. Зверху зворотна обсипка90-1 шаром теплоізоляційного матеріалу. Пісочно-цементна обсипка навколо септика «БАРС-Еко» зхопиться через 4-5 днів, після чого він виявиться в бетонному «саркофазі», який надійно захистить його від сплитіння та сезонного зміщення ґрунту. 

 

6. Закопати септик.

Після зворотного обсипання та теплоізоляції септика «БАРС-Еко» й трубопроводів, що залишилася верхня частина котлова та траншеї під підводний і відвідний трубопроводи, засипається ґрунтом до нульового рівня. Люк для обслуговування септика «БАРС-Еко» має виступати над нульовим рівнем землі на 100-150 мм. Це необхідно для того, щоб уникнути потрапляння дощової або талої води в септик.

Септик готовий до експлуатації. Кришка зеленого кольору гармонійно поєднуватиметься з травою й іншою рослинністю на ділянці.

 

  • Ціна: від 42 780 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner