Кошик
2 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
ул. Шевченка 120А, Тростянец, Україна
Продукция из пластика от компании КОНАРД www.konard.in.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Топ продаж
Септик БАРС-Еко, фото 2
Септик БАРС-Еко, фото 3
Септик БАРС-Еко, фото 2
Септик БАРС-Еко, фото 2
Септик БАРС-Еко, фото 3
  • Септик БАРС-Еко, фото 2
  • Септик БАРС-Еко, фото 3
  • Септик БАРС-Еко, фото 4
  • Септик БАРС-Еко, фото 5
  • Септик БАРС-Еко, фото 6

Септик БАРС-Еко

Опис
Інформація для замовлення

Септик БАРС-Еко

ТОВ Компанія «Конард» серійно виготовляє станції і септики очищення стічних вод «БАРС» на підставі Технічних умов ТУ.У № 42.2-36636069-001:2014, має висновок Державної санітарно – епідеміологічної експертизи №05.03.02-07/18926 від 20.03.2014 р.

У септику «Барс-Еко» три камери (50%, 25%, 25% об'єму) і один біофільтр. Вертикальне виконання дозволяє використовувати менше місця на ділянці. Вхід і вихід мають стандартний діаметр 110мм. До септика приєднуються абсолютно будь-які труби (ПП, ПВХ). Вхід в горловину може бути приварений під будь-яким кутом, залежно від напрямку вхідних труби.

Перегородки усередині септика мають товщину мінімум 8мм. Причина цього в тому, що якщо ассенизаторская машина при відкачування мулу з септика випадково откачает всі воду з однієї камери відразу, то перегородки товщиною 4мм не витримають тиску води в сусідніх камерах і відірвуться від корпусу. Замість трьох секцій у вас буде одна велика. Приварити перегородки назад вам ніхто вже не зможе.

Біофільтр – ершовая завантаження, волоски який виконані з тонкої пластикової волосіні. Термін служби - не обмежений. Біофільтр обслуговування не вимагає.

Обслуговування септика: Відкачування мулу з усіх камер септика 1 раз в рік. При застосуванні бактерій, що розкладають осад, відкачування септика раз в 2-3 року.

Після септика необхідна грунтова доочищення стоків. Після септика воду потрібно направляти або на поле фільтрації (укладання дренажної труби), або у фільтруючий колодязь або в дренажний тунель. Можливі також і інші варіанти відведення стічних вод після очищення в септику.

Септик має всі необхідні сертифікати.

Комплект поставки: септик з кришкою, технічний паспорт з доданим гарантійним талоном і сертифікатами.

Обсяг септика. Щоб дізнатися необхідний обсяг скористайтесь простою формулою:

V = k * Q * 3

V – обсяг септика, k – кількість проживаючих, Q – витрата води однієї людини на добу (від 100 до 200 літрів ), 3 - коефіцієнт, що позначає триденне відстоювання стоків. Саме стільки часу необхідно, щоб всі частинки у воді або спливли, або осіли на дно.

Приклад: 4 людини по 150 літрів в день * 3 = 1800 літрів.

Міцність і надійність. Чим більше товщина корпусу, чим товще перегородки всередині септика, тим септик більш міцний. Чим менше слабких місць у конструкції (доступ до всіх камер септика, додаткові подовження горловини за рахунок додаткових елементів), тим септик більш надійний.

Конструкція. Не повинно бути елементів, які приховуються від ваших очей. Конструкція септика і процес очищення води в ньому повинні бути вам зрозумілі.

Стічна вода по подводящему колектору 1 надходить у першу камеру септика. В ній відбувається перший етап очищення води, в ході якого зважені речовини поступово осідають, а жирові частинки спливають на поверхню води. Попередньо очищені таким чином стоки надходять в другу камеру септика через отвір в перегородці 2, де відбувається подальше відділення зважених часток, які не були затримані в першій камері септика. З другої камери освітлена вода надходить у біофільтр 3 третьої камери. Біофільтр накопичує на своїй поверхні анаеробні бактерії, які здійснюють біологічну очистку стічних вод, розкладаючи органічні забруднюючі речовини. Пройшовши біофільтр, механічно і біологічно очищена стічна вода потрапляє в третю камеру септика, де відбувається завершальний етап очищення – осадження зважених речовин, які не були затримані на попередніх ступенях очищення. З третьої камери з відвідної труби 4 очищена вода виходить з септика на грунтову доочистку.

 

Кількість жителів

Витрата, л/добу

Об'єм, л

Діаметр, м

Висота корпусу, м.

 

 

Вартість, євро

1-3

370-400

1250

1,2

1,1

 

 

670

3-4

600-700

2000

1,2

1,7

 

 

778

4-5

800-900

2500

1,2

2,2

 

 

1053

4-5

800-900

2650

1,5

1,5

 

 

1065

5-6

1000-1100

3200

1,5

1,8

 

 

1175

6-8

1200-1300

3700

1,5

2,1

 

 

1337

Схеми та інструкція по установці септика «БАРС-Еко»

1. Підготовка котловану для монтажу септика «БАРС-Еко».

Котлован для монтажу септика «БАРС-Еко» на 400мм більше по довжині і ширині виробу:

L = D(діаметр септика)+ 2*h(товщина стінки) + 400мм;

N = D (діаметр септика)+2*h(товщина стінки) + 400мм;

Дане збільшення котловану щодо габаритних розмірів септика необхідно для зворотного обсипання, тобто за 200мм повинен бути залишений зазор для нього між усіма сторонами септика «БАРС-Еко» і стінками котловану.

Глибина котловану для монтажу септика «БАРС-Еко»:

H=H1*+H2*+P*+ 200мм (товщина бетонної подушки, плити);

H1 – глибина залягання виходу каналізаційної труби(по осі) з дому щодо нульової позначки грунту (мм);

H2* - відстань від дна септика до центру відповідної до септика каналізаційної труби;

P = 15мм(ухил труби на 1 метр)* l (відстань від будинку до септика);

При визначенні глибини враховується 200мм на бетонну подушку (плиту) на дно котловану і те, що горловина септика «БАРС-Еко» повинна залишатися на 100мм вище рівня грунту.

 

2. Підготовка дна котловану перед установкою «БАРС-Еко».

Дно котловану засипається сухий піщано-цементною сумішшю з додаванням щебеню в наступних пропорціях: 3 (пісок) : 3 (щебінь) : 1 (цемент).

 

Висота даної піщано-цементної подушки повинна становити мінімум 200мм. При засипці необхідна утрамбування і кінцеве вирівнювання за рівнем до занурення септика «БАРС-Еко» котлован. Замість подушки можливе виготовлення або установка готової бетонної плити із заставними на дно котловану товщиною 200мм.

 

3. Установка і підключення септика «БАРС-Еко».

Септик «БАРС-Еко» опускається в котлован, на вирівняну за рівнем подушку. Встановлюється він рівно по центру котловану, так, щоб залишався 200мм зазор між стінками септика і стінками котловану для зворотного піщано-цементної обсипання.

Після занурення септика «БАРС-Еко» котлован проводиться підключення підвідного і відвідного трубопроводу до виступаючих патрубкам септика. Підвідний і відвідний трубопровід утеплюються теплоізоляційними матеріалами, товщина яких розраховується виходячи з глибини промерзання грунту. В середньому по Москві і Московській області глибина промерзання грунту становить 1,2 м. Як правило, 1 шар утеплювача (10мм ізолон або будь-який інший) замінює в середньому 25-45 см грунту. Таким чином, кількість шарів теплоізоляційного матеріалу залежить від глибини залягання підвідного і відвідного трубопроводів відносно нульового рівня грунту. У середньому, досить покрити трубопровід 3-ма шарами теплоізоляції. Теплоізоляція обмотується навколо трубопроводу і фіксується будівельним скотчем.

 

4. Кріплення септика «БАРС-Еко» на бетонній подушці.

Після занурення в котлован і підключення до трубопроводів септика "БАРС-Еко", проводиться його кріплення ("якоріння") до піщано-цементної подушці (бетонній плиті). Для "якоріння" септик у верхній частині корпусу має вушка, через які пропускаються ланцюга з армованими стрижнями на кінцях, як зображено на демонстраційній схемою.

 

Замість ланцюгів можна використовувати капронові канати або бандажні троси з армованими стрижнями на кінцях. Армовані стрижні заглиблюються в піщано-цементну подушку біля основи встановлення. Товщина ланки ланцюга орієнтовно становить 5мм, товщина армованих стрижнів 10мм по перерізу і довжиною 1000мм.

 

5. Завершальні етапи монтажу септика «БАРС-Еко».

Після кріплення септика «БАРС-Еко» до піщано-цементної подушці, здійснюємо зворотний обсипання сухий піщано-цементною сумішшю в пропорціях: 5:1, ущільнюючи пошарово кожні 200мм:

Пісок – 5 частин;

Цемент – 1 частина.

Під час виконання обсипання септик необхідно поступово заповнювати водою, рівень води повинен перевищувати рівень обсипання не менше ніж на 200мм. Заповнення септика водою відбувається до моменту витікання її з вихідного патрубка. Витікання води означає, що септик повністю наповнився і слід продовжувати обсипання вже без затоки води. Зворотний обсипання виконують до нижньої кромки підвідного патрубка. Зверху зворотна обсипання вкривається шаром теплоізоляційного матеріалу. Піщано-цементна обсипання навколо септика «БАРС-Еко» схопиться через 4-5 днів, після чого він виявиться в бетонному «саркофазі», яка буде надійно охороняти його від спливання і сезонного зсуву ґрунту.

 

6. Закопати септик.

Після зворотного обсипання і теплоізоляції септика «БАРС-Еко» і трубопроводів, що залишилася верхня частина котловану і траншеї під підвідний та відвідний трубопроводи засипається ґрунтом до нульового рівня. Люк для обслуговування септика «БАРС-Еко» повинен виступати над нульовим рівнем землі на 100-150мм. Це необхідно для того, щоб уникнути попадання дощової або талої води в септик.

Септик готовий до експлуатації. Кришка зеленого кольору буде гармонійно поєднуватися з травою та іншою рослинністю на ділянці.

 

  • Ціна: від 37 200 грн

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner