Кошик
3 відгуків
+380 (96) 555-55-06
+380 (99) 000-97-95
+380 (54) 585-34-67
вул. Шевченка 120 а, Тростянец, Україна
Продукція з полімерних матеріалів від "Компанії "Конард" www.konard.in.ua
Новинка
Септик БАРС-Біо, фото 2
Септик БАРС-Біо, фото 3
Септик БАРС-Біо, фото 2
Септик БАРС-Біо, фото 2
Септик БАРС-Біо, фото 3
  • Септик БАРС-Біо, фото 2
  • Септик БАРС-Біо, фото 3
  • Септик БАРС-Біо, фото 4
  • Септик БАРС-Біо, фото 5
  • Септик БАРС-Біо, фото 6

Септик БАРС-Біо

У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Септик БАРС-Біо

 

ТОВ Компанія «Конард» серійно виробляє станції та септики очищення стічних вод «БАРС» на підставі Технічних умов ТУ.У No 42.2-36636069-001:2014, має висновок державної санітарно-антицеліологічної експертизи No05.03.02-07/18926 від 20.03.2014г

Септик «Барс-Біо» має три камери  50%, 25%, 25% об'єму. У септиці унікальна система перетоку води та два біофільтри.

У модифікації «Барс-Біо Плюс» третя камера забезпечена поплавцевим насосом для примусового відведення стічних вод.

Вхід і вихід септика діаметром 110 мм. До них під'єднуються будь-які труби (ПП, ПВХ). Вхід у горловину може бути приварений під будь-яким кутом, залежно від труби, що йде від дому.

Перегородки всередині септика завтовшки мінімум 6 мм.Ета товщина розрахована з умов того, що якщо асенізаторська машина під час відкачування іла із септика випадково відкачає всі воду з однієї камери відразу, то перегородки завтовшки 4 мм не витримають тиску води в сусідні камери й відірвляться від корпусу. Замість трьох секцій у вас з'явиться одна велика. Приварити перегородки назад ми  вам не вдасться.

Біофільтр — йоржеве завантаження. Волоски біофільтра виготовлені з тонкої пластикової волосіні. Термін експлуатації біофільтра — не обмежений.  Обслуговування не потребує.

Обслуговування септика: Відкачування з усіх камер септика 1 раз на рік. Під час застосування бактерій руйнівних опадів, відкачування септика відбувається через 2-3 роки.

Під час встановлення септика необхідна ґрунтова доочистка стоків. Після септика воду необхідно спрямовувати або на поле фільтрації, або в отвір для фільтрування або в дренажний тунель. Можливі інші варіанти відведення стічних вод після очищення в септиці.

Септик має всі потрібні сертифікати.

Комплект постачання: септик із двома кришками, технічний паспорт із прилаштованим гарантійним талоном та сертифікатами.

Вибір септика:

Об'єм септика розраховується за формулою:

V = k * Q * 3

V — об'єм септика, k — кількість проживають, Q — витрата води однієї людини на добу (від 100 до 200 літрів), 3 — коефіцієнт, що позначає повторне відстоювання стоків. Саме стільки часу необхідно, щоб усі частинки у воді або оселили, або осіли на дно. 

Приклад: 3 особи по 150 літрів на день * 3 = 1350 літрів.

Принцип роботи

 

По трубі 1 стокова вода, яка має забруднення потрапляє в першу камеру септика. У ній відбувається первинний поділ забруднених стоків на компоненти. У першій камері зважені частинки поступово осідають, жирові та олійні частинки спливають на поверхню води. Через біофільтр 2 стоки потрапляють у другу камеру септика. Анаеробні бактерії накопичує в ній Біофільтр 2. Ці бактерії виробляють біологічне очищення стічних вод за допомогою розкладання органічних забруднювальних речовин. Відділення зважених частинок, які не були затримані в першій камері септика та в біофільтрі 2, відбувається в другій камері. З другої камери по трубі 3 стоки потрапляють у біофільтр 4, який розташований у третій камері септика. Похила труба зменшує турбулентність потоку. Це призводить до ефективнішого осадження забруднювальних речовин. Біофільтр 4 працює за принципом анаеробного біологічного очищення стічних вод від органічних забруднювачів. Остаточне осадження зважених речовин відбувається в третій камері. З третьої камери по трубі 5 очищені стоки виходять із септика в полі фільтрації.

Септик "БАРС-Біо ПЛЮС"

 

Септик "БАРС-Біо Плюс" аналогічний септика "БАРС-Біо". Його особливість у наявності відсіку для насоса. Така конструкція дає змогу використовувати його на ділянках із високим рівнем ґрунтових вод, що не дають змогу застосувати фільтрувальний колодязя або траншею. Септик "БАРС-Біо Плюс" відводить стічні води в насипи. У них розташовані фільтрувальні споруди.

 

Кількість мешканців

Витрата, л/добу

Об'єм, л

Діаметр, мм

Довжина, мм

Ціна, евро

 

 

4-5

700-800

2 500

1240

2 200

1152

 

 

5-7

900-1000

2 850

1240

2 600

1206

 

 

6-8

1000-1100

3 400

1240

3 100

1260

 

 

8-9

1100-1300

3 950

1240

3 600

1323

 

 

9-11

1400-1700

5150

1240

4600

1512

 

 

Схеми й інструкція щодо встановлення септика «БАРС-Біо» 

 1. Підготовка котлована для монтажу септика.

 Котлован для монтажу септика «БАРС-Біо» готується на 400 мм більше за довжиною та шириною виробу:

L = L1 (довжина септика)+ 400 мм;

N = D (діаметр септика) +2*h (товщина стінки) + 400 мм;

Збільшення колована щодо габаритних розмірів септика потрібне для зворотного обсипання, тобто по 200 мм має бути залишений зазор для нього між усіма сторонами септика «БАРС-Біо» та стінками котлована.

Глибина котлована для монтажу септика:

H=H1*+H2*+P*+ 200 мм (товщина бетонної подушки, плити);

H1 — глибина залягання виходу каналізаційної труби (по осі) з дому порівняно нульової позначки ґрунту (мм);

H2* - відстань від дна септика до центру, що входить до септик каналізаційної труби;

P = 15мм(уклон трубы на 1 метр)* l (відстань від дому до септика);

Під час визначення глибини враховується 200 мм на бетонну подушку (пліту) на дно котлована й те, що горловини септика «БАРС-Біо» мають залишатися на 100 мм вище рівня ґрунту.

Схемы установки септик «БАРС-Био» * Украина 

2. Підготовка дна котлована перед встановленням септика.

Дно котлована засипається сухою пісочно-цементною сумішшю з додаванням щебеню в таких пропорціях: 3 (пісок): 3 (щібінь): 1 (цемент). 

Висота цієї пісочно-цементної подушки має становити мінімум 200 мм. Під час її засипання необхідне утрамбування і кінцеве вирівнювання за рівнем до занурення септика «БАРС-Біо» в котлован. Замість подушки можна виготовлення або встановлення готової бетонної плити із закладними на дно котлована завтовшки 200 мм. 

 Схемы установки септик «БАРС-Био» * Украина

3. Встановлення та під'єднання септика.

Септик «БАРС-Біо» опускається в котлован, на вирівняний за рівнем подушку. Встановлюється він рівно в центрі казана, щоб залишався 200-мм проміжок між стінками септика та стінками котлована для зворотного пісочно-цементного обсипання.

Після занурення септика «БАРС-Біо» у котлован під'єднується підводний трубопровід до виступальних патрубок септика. Підводний і відвідний трубопровід утеплюються теплоізоляційними матеріалами, товщина яких розраховується з глибини промерзання ґрунту. В середньому в Україні глибина промерзання ґрунту становить 1,2 м. Зазвичай, 1 шар утеплювача (10 мм ізолон або будь-який інший) замінює в середньому 25-45 см ґрунту. Отже, кількість шарів теплоізоляційного матеріалу залежить від глибини залягання підводного й відвідувального трубопроводів щодо нульового рівня ґрунту. В середньому, досить покрити трубопровід 3 шарами теплоізоляції. Теплоізоляція обмотується навколо трубопроводу та фіксується будівельним скотчем.

 Схемы установки септик «БАРС-Био» * Украина

4. Кріплення септика до бетонної подушки.

Після занурення в котелван і під'єднання до трубопроводів септика «БАРС-Біо», виробляється його кріплення ("якошення") до пісочно-цементної подушки (бетонної плити). Щоб заякорити септик, через нього з двох боків перекидається ланцюг або капроновий канат. Внизу, у вушка ланцюга вставляються армовані стрижні профілем 10 мм і завдовжки 1 м. Армовані стрижні заглиблюються в пісочно-цементну подушку біля основи септика.

 Схемы установки септик «БАРС-Био» * Украина

5. Завершальні етапи монтажу септика.

Після кріплення септика «БАРС-Біо» до пісочно-цементної подушки, здійснюємо зворотне обсипання сухою пісочно-цементною сумішшю в пропорціях: 5:1, ущільнюючи пошарово кожні 200 мм:

Пісок — 5 частин;

Цемент — 1 частина.

Під час виконання обсипки септик необхідно поступово заповнювати водою, рівень води має перевищувати рівень обсипки не менш ніж на 200 мм. Заповнення септика водою відбувається до моменту витікання її з вихідної патрубки. Витікання води означає, що септик повністю наповнений і треба продовжувати обсипку вже без заливання води. Зворотну обсипку виконують до нижньої крайки патрубка, що підводить. Зверху зворотна обсипка90-1 шаром теплоізоляційного матеріалу. Пісочно-цементна обсипка навколо септика «БАРС-Біо» схопиться через 4-5 днів, після чого він виявиться в бетонному «саркофазі», який надійно захистить його від сплиття й сезонного зміщення ґрунту. 

 Схемы установки септик «БАРС-Био» * Украина

6. Закопати септик.

Після зворотного обсипання та теплоізоляції септика «БАРС-Біо» й трубопроводів, що залишилася верхня частина котлована та траншеї під підводний і відвідний трубопроводи, засипається ґрунтом до нульового рівня. Люки для обслуговування септика «БАРС-Біо» мають виступати над нульовим рівнем землі на 100-150 мм. Це необхідно для того, щоб уникнути потрапляння дощової або талої води в септик.

Септик готовий до експлуатації. Кришки зеленого кольору гармонійно поєднуватимуться з травою й іншою рослинністю на ділянці. 

Інструкція з монтажу має рекомендаційний характер!

 Схемы установки септик «БАРС-Био» * Украина

Схеми водовідведення септика «БАРС-Біо»

Перекачувальниймісник

Схемы водоотведения септика «БАРС-Био» * Украина

Інфільтратор

Схемы водоотведения септика «БАРС-Био» * Украина

Фільтрувальна траншея

Схемы водоотведения септика «БАРС-Био» * Украина

Поле фільтрації

Схемы водоотведения септика «БАРС-Био» * Украина 

 Рисунок септика «БАРС-Біо»

Основні
ВиробникL&L
  • Ціна: від 51 264 ₴

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner