Кошик
3 відгуків
+380965555506
+380990009795
+380545853467
УкраїнаСумська областьТростянецул. Шевченка 120А
Продукция из пластика от компании КОНАРД www.konard.in.ua
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Ємності з поліетилену

Чому пластик – наше все?

Немає нічого зручніше ємностей з поліетилену – їх купують для своїх потреб підприємства різних видів діяльності. Вони відрізняються наступними якостями:

- Екологічні і стійко переносять вплив хімічно агресивних середовищ. Пластик не змінює своїх властивостей під впливом солей, лугів, кислот.

- Удобны в использовании и недороги. Пластик – материал недорогой и легкий, соответственно, расходы на изготовление, доставку, монтаж емкостей минимальны. А в процессе эксплуатации пластик не требует к себе никакого особого отношения, легко очищается и стоек к истиранию.

- Водонепроницаемы, могут использоваться для хранения продукции практически в любых условиях, в том числе под землей.

Емкости из полиэтилена, изготовленные компанией «Конард», – это огромный ассортимент продукции, которая:

- може використовуватися для транспортування, тривалого та тимчасового зберігання будь-яких рідин, від питної води до дизельного палива;

- має малу вагу і високу міцність;

- проста в монтажі та експлуатації;

- повністю герметична;

- має тривалий термін служби.

Крім великої кількості готових ємностей і резервуарів, ми можемо виготовити під замовлення пластикові ємності з потрібними вам параметрами. Організовуємо їх доставку по всій Україні з нашого виробництва в місті Тростянець. Телефонуйте зараз!